• Targowisko zamknięte – ogłoś się w Internecie!


eUrząd
eSesja
Wybory 2019
RODO
Deklaracja dostępności
Kontakt z Urzędem
im. senatora Stanisława Karłowskiego
1 procent
Inwestycje
Projekty unijne
Magazyn samorządowy
Przytulisko dla bezdomnych zwierząt
 • Przypominamy

  Przypominamy

 • Powstaje parking przy cmentarzu

  Powstaje parking przy cmentarzu

 • Przebudowa drogi

  Przebudowa drogi

 • Uwaga! Utrudnienia na ul. Leśnej w Piaskach

  Uwaga! Utrudnienia na ul. Leśnej w Piaskach

 • 100. rocznica Urodzin Świętego Jana Pawła II w Szkole Podstawowej w Bodzewie.

  100. rocznica Urodzin Świętego Jana Pawła II w Szkole Podstawowej w Bodzewie.

 • Służba przygotowawcza

  Służba przygotowawcza

 • Nowa droga w Smogorzewie

  Nowa droga w Smogorzewie

 • KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

  KOMUNIKAT METEOROLOGICZNY !!!

 • Szkolenie

  Szkolenie

 • Konkurs fotograficzny z okazji Dnia Dziecka

  Konkurs fotograficzny z okazji Dnia Dziecka


Gospodarka Odpadami Komunalnymi
Czyste Powietrze
Strefa Płatnego Parkowania
Powiadamianie SMS
Kamera Internetowa
eMapa gminy Piaski
Biuletyn Informacji Publicznej
ZUK
Newsletter
Szukaj
Skrzynka podawcza
Służba PrzygotowawczaTargowisko zamknięte – ogłoś się w Internecie!

Z powodu epidemii koronawirusa zamknięte zostały targowiska. Sprzedawcy, z dnia na dzień, zostali pozbawieni możliwości sprzedaży swoich produktów. Szczególnie dotkliwie odczuwają to producenci rolno-spożywczy, którzy niejednokrotnie zamrozili swoje środki finansowe w warzywach, kwiatach czy innych produktach. Przedłużający się brak możliwości sprzedaży grozi zmarnowaniem żywności, pracy i pieniędzy.

W odpowiedzi na zgłaszane problemy Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Gostyniu oraz Stowarzyszenie Wspierania Przedsiębiorczości Powiatu Gostyńskiego wyszło z inicjatywą stworzenia Wirtualnego Targowiska.
Klientów chcących kupić świeże warzywa, owoce, kwiaty czy inne produkty rolno-spożywcze zapraszamy do zaglądania na stronę www: https://gospodarka.gostyn.pl/Wirtualne_Targowisko.html lub fanpage na Facebooku Najlepsze od Sąsiada: https://www.facebook.com/najlepszeodsasiada i bezpośredniego kontaktu ze sprzedającym.
Sprzedawcy, którzy chcieliby wstawić tam swój wirtualny stragan proszeni są o wysyłanie następujących informacji: imię i nazwisko, adres punktu odbioru, numer telefonu do kontaktu, zdjęcie swoje i oferowanych produktów a także krótki opis oferty. Zgłoszenie można wysłać na adres: kontakt@gospodarka.gostyn.pl lub MMSem na numer telefonu 537 007 087. Wstawienie ogłoszenia jest bezpłatne.
Kolejnym krokiem podjętym przez SWPPG jest zrobienie listy wszystkich restauracji realizujących wynosy i dowozy gotowych dań na terenie powiatu gostyńskiego i udostępnienie jej mieszkańcom.
Pokonanie epidemii zależy od naszej wzajemnej solidarności. Społeczna solidarność może wyrażać się również decyzją o zakupach u lokalnych producentów a nie w globalnych sieciach i tym samym wsparcie ich bieżącej działalności swoich sąsiadów.


dodano 2020-03-27 13:21:44Serwis używa cookies aby zapamiętać otwartą sesję i ewentualne dane o logowaniu. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na to. Serwis nie zapisuje ciasteczek do profilowania reklam lub śledzenia użytkownika.